cevap: gebe kalabilir miyim

doktor oneri

2003te bir kızım oldu.sezeryanla doğum yaptım,şubat 2008de bir oğlum oldu.oğlumun doğumunda ani sancılandım ve doktorum bunun sebebinin rahim zarının çok incelmesi yırtılmak üzere olması yüzünden olduğunu söyledi.sezeryanda rahim zarını da diktiğini belirtti.ben şunu öğrenmek istiyorum,tekrar gebe kalmam sakıncalımı?

cevap:

herhangi bir anormal durum sözkonusu değil, normal olarak gebe kalmanızda bir sakınca yoktur.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.