cevap: et benleri

merhabalar eşimin karnının alt kısmında  ve kasıklarına yakın bölgede 6 ay önce bir iki tane et beni gibi bir şey çıktı onları kesti ve şimdi altı yedi tane oldular en büyüğü mercimek kadar ve karnıbahar görünümünde ben jinekoloğa gidiyorum ama bende bir rahatsızlık yok .simir falan yaptırmadım gerçi normal muayene oldum.hpv virüsü ve genetik siğil gibi şeyler okudum internette ve korktum eşim dr a gitmeye çekiniyor.bizi aydınlatırsanız seviniriz.

cevap:

muayene edilmeden net bir teşhis konulmaz ancak anlattıklarınız aklıma genital siğil’i getiriyor. Bu konu hakkında resimli bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.