cevap: erken regl

normalde cok düzenli bi regl dönemim var.her ayın 30 unda ve 4 gün süreli.yine 30 unda olmuştum fakat bi kaç gün önce yumurtalıklarımda ağrı ve akıntı oluştu.  bu ayın 16 sında tekrar regl oldum. bunun sebebi ne olabilir?

cevap:

yaşınız, cinsel aktiviteniz, kullandığınız ilaçlar, akıntının ve kanamanın miktarı ve şekli önemlidir. bu konularda bilgi verirseniz daha fazla yardımcı olabilirim. batın bölgesinde ağrı sonrası düzensiz bir kanama regl olmayabilir

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.