cevap: erkek hastalıkları

testislerim zaman zaman yukarıya dogru çekiliyor ve spermim az geliyor.bu konuda tedirginim. Neler önerebilirsiniz veya hangi bölüm doktoruna gitmeliyim?

cevap:

bu durumla ilgili en iyisi bir Üroloji polikliniğine başvurmanızdır. Eğer söylediğiniz gibi sperminiz az geliyorsa “azospermi” ön tanısıyla spermiyogram testi istenecektir… Bu testin sonucu testislerinizin işlevini tam olarak görüp görmediği ortaya konur.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.