cevap: düşük tehlikesi

doktor oneri

yaklaşık 6 haftalık hamileyim. progesteron değerlerim 10 civarında. doktorum bu seviyede değerlerin genelde düşükle sonuçlandığını söyledi ve hormon takviyesi olarak iğne ve ilaç verdi. sizce düşük yaparmıyım? daha ilk gebeliğim, kanama problemim yok. ne yapmalıyım?

cevap:

Durumunuz hakkında bilgi sahibi olamadığımız için , doktorunuzun tavsiylerine uymanızı öneririz.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.