cevap: dudak yarılması

1 hafta önce yolda yürürken düştüm ve üst dudağımın sağ tarafını ıssırdım yarıldı.2 adet dikiş attılar.dikişler güzelce kaynadı ve dikişlerimi aldırdım. ancak dudağımda hafif bir çıkıntı kaldı dikişi aldırdıktan sonra.o çıkıntı zamanla iyileşip dudağım eski halini alırmı yani kendi kendine yok olup eski halini alırmı,yoksa estetik tedavimi gerek?

cevap:

dudağınızın durumunu görmeden net bir şey söylemek imkansız ancak bir çıkıntı varsa ve sizi rahatsız ediyorsa mutlaka bir plastik cerrahi uzmanına görünmenizi tavsiye ederim.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.