cevap: cinsel

ben 25 yasında henüz evlenmemiş biriyim 18 yasından bu yana ereksiyon yasadıgım zaman yani bosaldıgım zamandan 15 dk sonunda penısımın bas tarafında cok acı verıcı bı yanma oluyo sankı yara varmıs gıbı bu güne kadar gıttıgım doktorlar bi çözüm bulamadı bütün tahlilleri yaptırdım ama bı sey cıkmadı sızce ne olabılır?

cevap:

yapılan tetkik ve araştırmalar sonucu net bir tanı alamadıysanız muhtemelen o bölge bağ dokusunda (kas/damar yapısı) bir problem olabilir. bu tetkiklerde çıkmaz, belli belirsiz arasıra acı verir. Belki bu konuda üroloji veya kalp damar cerrahisi uzmanı size yardımcı olabilir?

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.