cevap: cinsel ilişki, idrar kaçırma

eşim73 dogmlu ama sorun şukı çok nadır cinsel ilışkı gıryoruz ikımız genç bende74 dogmlu,ikimız çalışyoruz onun işi fazla yorucu dıgıl ama hiç istek yok lutfen bana yardımcı olun sebebı bılım. 2 soru eşim 3bıradan sonra yatakta işıyo , acaba cıddı bır sorun mı var?

cevap:

eğer çift için cinsel ilişkiye girmeye engel herhangi bir bedensel özür bulunmuyorsa sıkıntının kaynağı çift arasındaki iletişim problemleri olabilir. Bunun için bir psikiyatristen profesyonel yardım alabilirsiniz. Bunun dışında karşılıklı olarak yapmanızı önereceğim şeyler:

– Karşılıklı oturup konuşun:

Çiftler arasında iletişim önemlidir. Birbirinizden beklentileriniz ve fantezilerinizi paylaşmalısınız. Eşinizin sizden daha farklı düşüncelere sahip olabileceğini unutmayın. Cinsel olarak eşinizin sizden farklı beklentileri olabileceği gibi, eşnizin bir takım önerileri de sizin hayal gücünüzü ve arzunuzu artırabilir.

– Hijyen şart:

Görünümünüze ve giyiminize dikkat edin. Gündelik yaşamda dahi eşinizle paylaştığınız saatlerde temiz olmaya özen gösterin. İç çamaşırınızdan kullandığınız sabunun esansına kadar bir çok şeyi gözden geçirin.

– Siz teşvik edin:

güzel bir beraberlik için ilk adımı siz atabilirsiniz. Bunu sakin ve eşinizi ürkütmeden, karşılıklı paylaşın. Eşiniz doğru bir yaklaşımı kesinlikle reddetmeyecektir.

Biradan sonra yatağı ıslatması direk olarak herhangi bir sağlık problemini düşündürmez ancak idrar yollarıyla ilgili bir check up yaptırmanız size yardımcı olacaktır. Bir üroloji uzmanına danışınız.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.