cevap: burun estetik

doktor oneri

ben 12 yasinda burnumdaki etten dolayi ameliyat olmustum. Şu an 24 yaşındayım burnumda ameliyattan kalma dikis izleri bariz bir sekilde belli oluyor bundan cok rahatsiz oluyorum.birkac doktorla gorustum estetik operasyonla ve birkac lazer seansiyla bu izi en aza indirebiliriz diyorlar. ama iz tamamen kaybolmaz diyorlar hocam izin kaybolmasi mumkun degilmi?

cevap:

ameliyat sonrası skar izini görmeden burdan bir şey söylemek mümkün değil. ancak gören doktorlar dahi tamamen kaybolmayacağını söyledilerse çok fazla bir şey yapılabileceğini düşünmüyorum.

Tedavi yöntemini lazer şeklinde değil de estetik cerrahi şekliyle uygulanırsa daha fazla fayda görebilirsiniz. sorununuz çözülemeyecek bir problem gibi görünmüyor.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.