cevap: bontavi

kilo almak için bu ilacı almak istiyorum. bir bilginiz var mı acaba.zararları varmıdır. bitkiselmiş ama…

cevap:

Bu tür ilaçlar bitkisel kökenlidir. Dolayısıyla izinlerini Tarım Bakanlığı’ndan alırlar… Bunu şunun için söylemek istedim: Bu tür ilaçların bir doktor tarafından önerilmesi söz konusu değildir. Eğer kendini tıbbi alanda kanıtlamış olsaydı reçeteli ilaç olarak satılırdı. Zaten satışı esnasında da “besin takviyesi” olarak belirtilmektedir. Kendilerinin de kilo aldırır diye bir iddiaları yoktur… Sadece kilo aldırmaya yardımcı olduğunu iddia etmektedir. Bu noktada ben de size bunun aksini iddia edemem.

İlacı kullanmadım. ancak kullanan arkadaşların bu metin altında yorumlarını beklerim. Burda daha iyi bir şekilde tartışabileceğimizi düşünüyorum.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

2 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.