cevap: bıngıldak kapanması

doktor oneri

15.şubat 2009 doğumlu kızım var. bir ay önce saglık ocagından devıt 3 ü kesin dediler ve kestik fakat bu ay götürdüğümüzde bıngıldağın kapanmak üzre olduğu söylendi.6 aylık çocukta normal mi.. fakat kafa çevresi normal…ilaç tedavisi gerekiyormu..

cevap:

ilaç tedavisine gerek yok. kafa gelişimi normalse sadece takiplerine götürünüz. 6 aylık devit 3 kullanımı yeterlidir. anne sütüne devam edin.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.