cevap: bilgi, hpv, genital siğil

ben 32 yaşında bir erkeğim,penis çevresinde küçük et benleri (siğiller) oluştu.tedavi için hangi bölüme başvurmam gerek ve tedavi yöntemi hakkında kısa bilgi verebilirseniz çok sevinirim

cevap:

genital siğiller cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. tedavisi mümkündür ancak tedavide dikkat etmeniz gereken bir takım noktalar vardır. Bu hastalıkla ilgili olarak üroloji, intaniye veya cildiye polikliniklerine başvurabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için konuyla ilgili yazılara göz atabilirsiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.