cevap: bel soğukluğu

bundan 2 yıl önce bel soğukluğu denilern hastalığı geçirdim ve nasıl birşey olduğunu biliyorum geçen gün bi bayan arkadaşımla birlikte olduk ve iki üç gün sonra yumurtalıklarımda bi agrı ve yorgunluk başladı fakat hala akıntı yok sizce yine bel soğukluğuna mı yakalandım bide bel soğukluğu na ikinci defa yakalanmanın sakıncası nedir ?

cevap:

Bel soğukluğu değildir diyemiyorum ancak tetkik sonucu net bir tanı konabilir. İkinci bir defa aynı hastalığa yakalanmış olmanız bir önceki gibi yoğun antibiyotik tedavisi görmenizi gerektireceğinden aslında hastalık değil de ilaçlardan dolayı vücudunuz (özellikle böbrekler) yıpranacaktır.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.