cevap: bebeğim

bebeğim 1,5 aylıkken ultrasonografisi çekildi,sonucunda ise sağda grade I kaliektaziler mevcuttur dendi,1 ay sonra 2,5 aylıkken tekrarlattırdım ultrasonunu şimdide 2 böbrektede yani bilateral minimal kaliektaziler mevcuttur denildi,bebeğim suan 2,5 aylık kimisi önemli değil diyor,kimisi tedavi uygulamak istiyor, ikilemde kaldım yardımcı olursanız sevinirim

cevap:

Doktorunuz durumunuzu daha iyi değerlendirecektir. Bu tür durumlarda sadece bir doktor tarafından takip edilmeye özen gösterin.

Ben size düzenli takiplerle müdahale etmeden beklemenizi öneririm.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.