cevap: başağrısı

2 aydır kulak ustlerı ve alın kısmımla beraber boyun arka kısmı cok kotu derecede agrı yapıyor.bazen kesılıyo bazen oluyor.ozellıkle kulak ust kısımları cok kotu agrıyo.

cevap:

sinüs boşluklarından kaynaklanan iltihabi bir durum söz konusu olabilir. Durumun ciddiyetini ortaya koymak için bir kulak burun boğaz uzmanı tarafından durumunuzun muayenesi uygun olur. Gerekli antibiyoterapi ile sağlığınıza kavuşacağınızı ümit ediyorum.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.