cevap: bacak kaslanma problemi

yıllarca jimlastik atletizm yaptım ve voleybol oynadım, 3 yıldır bıraktım. ama bacaklarım gereğinden fazla kaslı ve bacaklarımın yapısı bozuldu, en ufak bi yokuş çıkışımda bile kaslarım ağrıyor ve gelişiyor, bacak kaslarımı nasıl eritebilirim? büyük bir sorun haline gelmeye başladı

cevap:

bilimsel destek almak için profesyonel bir fizik tedavi veya spor hekimliği kliniğine başvurmalısınız. Düzenlenecek ve belli bir süre devam edecek programlar sayesinde sorununuzu çözebilirsiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.