cevap: akıntı

doktor oneri

benim sorunum vajinal kaşıntı.bir hafta önce vajinal duş yaptım ve üç gün sonra kahverengi lekeler görmeye başladım regli kanaması gibi oluyor ama çoğunlukla kahverengi leke ve sadece geceleri oluyor çok fazla kaşıntım da olmuyor ve idrar yaparken yanma falan da yok.regli zamanıma da 3 hafta var üstelik.

cevap:
kahverengi leke arık durmaya yüz tutmuş kanama nedenli olabilir. kanamanın n eden kaynaklandığı ancak fiizk muayene sonucu ortaya konabilir. bunun için doktorunuza başvurarak muayene edilmenizi öneririm. Kanamanın nedeni tahriş nedeniyle veya kistik bir lezyondan dolayı olabilir. Enfeksiyon da kaşıntı ve kanama yapabilir.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.