cevap: ağrı ve basınç hissi

bir kaç seferdir sol gögüs kafesi bölgesi (kolun hemen yanı alt kısım) bir anlık ağrı ve basınç hissi oluşuyor acil bir doktora görünmem gerekir mi?

cevap:

“göğüsde basınç” şeklinde tarif edilen ağrılar önemsediğimiz ağrılardır. durumunuzun aciliyetini bilemiyorum ancak bir doktora başvurmanızı tavsiye ederim. En azından sıkıntınızın kalp ile ilgili bir problemden kaynaklanıp kaynakllanmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.