cevap: acil

lolipop yiyer sapını kırdım şekerin içinde 3-4 cmlik sap kaldı konuşurken şekeri yuttum üzerine bol su içtim şeker midemde erir ama sapı ne olacak bağırsaklarıma zarar verir mi vucüttan atabilirmiyim ?

cevap:

bu tamamen sizin vucüdunuzun performansına bağlı. Şiddetli karın ağrısı da yapabilir, sorunsuz şekilde çıkış da yapabilir. ancak bence bu durumu riske atmamalısınız! Bir an önce acil cerrahi polikliniklerine veya en yakın acil servise başvurun. Çünkü plastik sap ilerledikçe hem ağrınız artacak hem de çıkarmak daha da güçleşecektir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.