burun kırığı, cevap

Burun kırığı çok ağrı yaparmı acaba, birde şişlik var , doktora gitmesek sorun yaparmı acaba bize.. Burundan nefes alamıyor bide şuanda burunu kullanamıyor,konuşurken seside genizden geliyo gibi yani burnu tıkadımı gelen ses gibi

cevap:

Burunda kırık olması durumunda bahsettiğiniz yakınmalar görürüz. Bu durumdan çok şikayetçi değilseniz doktora gitmeyebilirsiniz ancak kırık bu şekliyle kaynarsa bir daha düzeltmek için çok uğraşırsınız. Yani kırığı şimdi düzeltirmezseniz nefes alma problemleri, genizden konuşuyormuş gibi hissetme proplemleri sizi sürekli rahatsız eder.

saglikdanisma tarafından

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.