burun ameliyatı, cevap

ben pazartesi günü ameliyat olacagım. Fakat merak ettiğim bir şey var, benim burnum nefes alma problemi+şekil bozuklugu var. Ama doktor bir kagıda Nazal septum deviasyonu yazıp bunu anestezi uzmanına vermemi istedi ben vermeyi unuttum o kagıdı. Bir sorun teşkil edecek midir yada neden bunu yazmış olabilir ?

cevap:

Kağıdın amacını bilemiyorum ancak üstünde yazan size uygulanacak ameliyatın tıp dilindeki hali. Ameliyat için gittiğinizde doktorunuza iletebilirsiniz kağıdı.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.