boy uzatma

17 yaşındayım ve boyum 174 vücut geliştirme yapıyorum ve boyum bu uzunlukta kaldı piyasadada boy uzatma için bazı kürler ve tozlar gördüm acaba kullanmamın bi zararı olur mu yada faydasını görürmüyüm tavsiye edebilceğiniz bir ilaç var mı?

cevap:

tahminim bahsettiğiniz ilaçlar Tarım Bakanlığı onaylı bitkisel kökenli besin destekleridir.

Adı üstünde bunlar geçerliliği tam kanıtlanmamış, kişiden kişiye değişen farklı cevaplar veren özü boy uzamasına katkıda bulunacağı iddia edilen bitkilerin karşımından üretilmiş besin takviyeleridir.

size bu konuda şu ilaç bu etkiyi gösterir, bu ilaç şu etkiyi gösterir gibi net bir bilgi veremem. Kullanmanız durumunda sizi tatmin edecek kadar boy uzamansı da sağlayabilirsiniz veya faydasını da göremeyebilirsiniz.

Ancak bu konuda ilacı daha önce kullanan arkadaşlar bu yazı altında boy uzatmayla ilgili tecrübelerini ve ilaçlar hakkındaki fikirlerini yorumlara yazarlarsa paylaşmaktan mutluluk duyarız.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.