Bontavi Kilo Aldırıcı Tablet

Bontavi ginseng ekstresi; tamamen doğal içeriği ile aşırı zayıflığın yol açtığı sağlık problemlerini ortadan kaldırır. Doğal yoldan, sağlıklı kilo almanızı sağlar.

İçindekiler:

Panax ginseng, epimedium ekstresi, testere palmiyesi, polen extresi, arı sütü extresi, keçi boynuzu ekstresi, kına kına, hindiba.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 19.11.2009 tarih ve G34-6728-00026-8 sayılı izni ile üretilmiştir.

Panax gingseng: Ginseng’in adı Yunanca Panax kelimesinden gelir. Anlamı “iyileştirici”dir. Bütün bitkiler arasında vücut direncini en çok arttıran ginseng’tir. Uzakdoğu’da faydalarından ve daha uzun bir yaşam sağladığına inanıldığından dolayı; “gizemli bitki” diye bilinir. Stres, depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklarda olumlu etki gösterir. Kilo vermenin psikolojik etkilerini ortadan kaldırır. Stres, depresyon gibi nedenlerden dolayı iştah kesilmesinde tedavi edicidir. Erkeklerde; erkeklik hormonunu düzenler. Bayanlarda ise beyindeki hafıza merkezini uyararak daha kuvvetli bir hafıza verir.

Epimedium Ekstresi: Uzakdoğu kökenli bir bitki olan Epimedium, yıllardır çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Doğal bir iştah açıcı özelliği gösterir ve enerji verir. Zayıflığın sebep olduğu halsizlik, uyku hali, iştahsızlık gibi problemleri tedavi edicidir. Aynı zamanda doğal bir afrodizyaktır.

Testere Palmiyesi: birçok hastalığı tedavi edici özelliği olan testere palmiyesi deri altındaki yağ bezelerinin dengeli bir şekilde genişlemesini sağlıyor. Bu etkisiyle de; vücudü şekillendiriyor. Aşırı zayıflığın yol açtığı olumsuz görünümü ortadan kaldırıyor.

Polen Ekstresi: Sağlıklı kilo almak için gereken herşey polende mevcuttur. İçerisindeki madenler, aminoasitler ve çeşitli vitaminlerle vücudunuzu besler. Protein ve yağ yapımında öncüdür. Zayıflık sonucu oluşan halsizlik ve yorgunluğu ortadan kaldırıcı özelliği vardır. Yine zayıflığın yol açtığı kansızlığı da tedavi edicidir. Aynı zamanda astım ve alerji tedavilerinde de mucizeler yaratır.

Arı Sütü Ekstresi: Arı sütü hem iştahınızı açacak hem de daha rahat kilo almanızı sağlayacaktır. Bayanlarda aşırı zayıflık sonucu oluşan adet düzensizliklerinde de tedavi edicidir. Aynı zamanda bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirir, kanser tedavisinde kullanılır. Kadınlarda doğurganlığı arttırır, erkeklerde sperm sayısında artış sağlar. Sara, diyabet, unutkanlık, Parkinson, Alzeihmer gibi rahatsızlıkların tedavisinde de önerilir. Migren ağrılarını azaltır.

Keçi Boynuzu Ekstresi: Keçi boynuzu; vücuttaki yağ bezelerinin zamanla ve dengeli olarak genşlemesini sağlar. Vücuttaki yağ oranınızı dengeleyerek kilo aldırır. Aşırı zayıflıkla meydana gelen kötü görüntüyü ortadan kaldırır ve zamanla daha dolgun, daha hoş görünümlü hatlara sahip olursunuz. Aynı zamanda keçiboynuzunun; ağrı kesici, antiseptik, bağışıklık güçlendirici özelliği de bulunmaktadır. Kansızlıktan nefes darlığına, akciğer-karaciğer hastalıklarından bronşite, çocuk felcinden sigaranın zararlı etkilerine kadar birçok rahatsızlığın tedavisinde önerilir.

Kına Kına: İştah açıcı ve gribal rahatsızlıklarda kuvvet verici özelliği vardır. Kansızlık tedavisinde de önerilir.

Karahindiba: Besleyici değeri çok yüksektir. Zayıflığın yol açtığı vitaminsizlik gibi sağlık problemlerinde tedavi edici özelliği vardır. İçinde bulundurduğu vitamin ve minerallerle daha zinde ve güçlü hissettirir. Aynı zamanda; uykusuzluk, mesane ve idrar yolu problemlerinde de tedavi edicidir.

Kullanım:

Bontavi ginseng sabah akşam 1’er kapsül aç karına alınır.

Bontavi ginseng ekstresi; sabah akşam birer tablet olarak yemeklerden önce alınır.

1 kutuda 120 tablet vardır, 1 ay boyunca düzenli kullanılmalıdır.

Dilediğiniz kiloya ulaşıncaya kadar kullanıma uygundur.

Etkisi / Yan Etkisi

Bontavi ginseng ekstresi tamamen doğal içeriği ile sağlıklı bir şekilde kilo almanızı sağlar.

Bontavi ginseng ekstresi’nin bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

15 yaşından küçükler, hamile ve emziren bayanlar, kalp ve tansiyon rahatsızlığı olanlar ve ilaç kullananların doktora danışmadan kullanmamaları tavsiye edilir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.