Bontavi Göğüs Büyütücü

Genel ırksal yapıya göre, Akdeniz kadınlarının göğüsleri kalça genişliklerine oranla küçüktür. Bu da kum saati görünümünde bir dengesizlik meydana getirmektedir. Bir taraftan kalça bölgesini inceltirken, diğer taraftan da göğüs çevresini geliştirerek, ideal vücuda sahip olabilirsiniz. Bunun için imdadınıza yetişen Bontavi “göğüs büyütücü bitkisel karışım”, giydiğiniz kıyafeti doldurmanızı ve aynaya daha güvenli bakmanızı sağlayacak! Uyguladığınız rejime hiç bir negatif etki yaratmayacaktır ve siz alt bölgenizle ilgilenirken Bontavi de göğüs çapınızı arzu edilen seviyelere çekmenize yardımcı olacaktır!

Potluk yapan bluzlar, destekli sutyen giymeden boşluk görünen elbiseler artık sizin için söz konusu olmayacak! Çünkü gereken doğal çözüm, nihayet geldi! Bontavi “göğüs büyütücü bitkisel karışım”, %100 doğal bir gıda takviyesidir.

çeriğinde bulunan bitki özleri ve arı poleniyle, göğüs büyümesini sağlayan hormonların tetiklenmesine yardımcı özelliğe sahiptir.

Aynı zamanda da derialtı yağ birikmelerini kontrol ederek göğüs bölgesinde büyüme oluşturma amacıyla geliştirilmiştir.

Doğal bileşenlerle oluşturulduğundan, içeriğindeki karanfil, polen, keçiboynuzu ve tarçından herhangi birine alerjisi olmayan herkes kullanabilir.

İçeriği

Bontavi “göğüs büyütücü bitkisel karışım”, %100 doğal bir gıda takviyesidir. İçeriğinde bulunan bitki özleri ve arı poleniyle, göğüs büyümesini sağlayan hormonların tetiklenmesine yardımcı özelliğe sahiptir.

Keçiboynuzu, Ana içerik maddesi olan keçi boynuzu meyvesi, deri altı yağ tabakasını genişletici özelliğe sahiptir. Bu özelliğiyle de kadınlarda özellikle göğüs ve basen bölgesinde oluşan yağ birikmelerine eklenerek göğüs çapını genişletir. Bir çok solunum problemine karşı, cinsel performansı arttırıcı olarak ve kemik erimesini azaltma özellikleri ile neredeyse her sıkıntıya çare olan mucizevi keçiboynuzu meyvesinin içeriğinde A,B ve E vitaminleriyle potasyum ve kalsiyum bulunmaktadır.

Tarçın; Kan şekerini dengeleyici ve karaciğerin şeker ayrıştırmasını tetikleyen özellikleri, östrojen hormonunun yükselmesini sağlar. Östrojen de bilindiği gibi kadınlık hormunudur. Süt bezlerinin genişlemesine yardımcı olur. Ayrıca kan şekerini bastırdığından, pozitif hissetmenizi sağlar.

Arı poleni: 22 çeşit amino asit, C vitamini, B-kompleks ve folik asit, doymamış yağ asitleri, enzimler ve karotinle, günümüze kadar hemen hemen hepsi keşfedilmiş olan ana anti oksidanları içerir. Ayrıca çinko, manganez, bakır, kalsiyum, magnezyum, potasyum gibi sağlığa faydası ispatlanmış olan tüm mineralleri de barındıran “altın toz”, tetiklediği progesteron hormonu sayesinde göğüs içi bezlerini genişleterek, göğüs büyümesine yardımcı olur.
 
Karanfil: Antiseptik özelliği yıllardan beri kullanılan karanfil, vücudun direncini artırarak iştah açar. Göğüs bir yağ bezesi oluşumu olduğundan, gerekli ve doğru besinleri yağ bezesine enjekte etmek gereklidir. Keçiboynuzuyla beraber deri altı yaş tabakasının genişlemesine yardımcı olur.

Kebabiye: Solunum sistemi antiseptiğidir. Hindistan ve Güney Amerika`da yetişen bir ağacın meyveleridir. Ses kısıklığını gideçirir. Mideyi uyarır, hazmı kolaylaştırır, iştah açar. Mesane ağzı daralması sonucu idrar azalmasında çok fayda verir,bol idrar söktürür. Tüm iç organlara kuvvetli şekilde etkiyen kebabiye, kandaki yağ oranını dengeler ve cilt altı yağ birikintilerini düzenlemeye yardımcı olur. Karaciğeri güçlendirirerek progesteron ve östrojen salgılayan bu organın çalışmasını hızlandırarak hormon tetikleyici özelliği vardır.

Kullanımı

Sabah akşam birer kapsül tok karına alarak, değişimi göreceksiniz!

Şişeler 60 kapsüldür.

Bir şişe, 1 aylık kür olarak uygulanır.

Doğal bileşen olmasının yanında yüksek besleyici maddeler içerir. Bu yüzden 15 yaşından küçükler, hamile ve çocuk emziren bayanlarla tansiyon ve kalp hastaları kullanmadan önce doktora başvurmalıdır.

Yan etkileri

Hiç bir kötü yan etkisi bulunmaz çünkü tamamen doğal bir besin takviyesidir.

İştah açıcı ve solunum yolları temizleyici etkileri bulunan tarçın, kebabiye ve keçiboynuzu, birlikte kullanıldığı için sigara kullananlarda balgam söktürücü ve solunum yolu temizleyici özelliğiyle öksürük yapabilir.

İçeriğindeki tarçın, karanfil, keçiboynuzu ya da kebabiye bitkisine karşı alerjisi olanlar kullanmamalıdır.
 

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.