Kullanım Şartları

Bu site Dr Fatih Hakan ÇAM tarafından sağlık bilgileri ve yaptığı tedavilerle ilgili detaylı bilgiler sunmaktır. Amacımız, her bir ziyaretçimizin sağlığını desteklemek ve bilinçli sağlık kararları almasına destek olmaktır.

Kabul Edilme Koşulu

Bu internet sitesini kullanarak, bu Kullanım Şartlarını kabul etmiş olursunuz. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız. Gizlilik Politikamıza göz atınız.

İçerik Kullanımı

İnternet sitemiz üzerindeki tüm içerikler, yayımlandığı/yenilendiği tarihteki güncel ve özgün bilgilerdir. Yazılarımız yasal korumalar altındadır. İzin alınmadan kopyalanması, çoğaltılması veya dağıtılması yasaktır.

Hizmetler ve Sorumluluklar

Bu site üzerinden sunulan içeriklerin doğruluğu ve güncelliği garanti edilemez. Kullanıcılar, bu bilgileri kendi sorumlulukları doğrultusunda kullanmalıdır.

Tıbbi İçerikler hakkında

Bu sitede bulunan makaleler, görseller, fotoğraflar ve diğer materyaller tıp ve sağlık ile ilgilidir. Bu makaleler sadece bilgi amaçlıdır. Bireysel bir tıbbi tavsiye olarak görülmemeli, mutlaka yüz yüze yapılmış fiziki bir muayene sonrası bir hekim tarafından verilen tıbbi tavsiyelerin, konulan bir teşhisin veya önerilen bir tedavinin yerini alacak biçimde asla kullanılmamalıdır.

Tıbbi bir durumla (örneğin bir hastalık veya sendromla) ilgili sorularınızı mutlaka tıp doktorunuza (hekiminize) sorunuz.

Eğer tıbbi bir probleminiz olduğunu düşünüyorsanız derhal hekiminizle görüşünüz. Durumunuz acilse 112 numaralı telefonu arayınız.

saglikdanisma.NET hiçbir spesifik tıbbi testi, hekimi, ürünü, prosedürü, fikri veya diğer bilgiyi tıbbi bir tavsiye olarak sunmamaktadır. saglikdanisma.NET sitesi tarafından sunulan bilgilere başvurmak ve bunları değerlendirmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Üçüncü Taraf Bağlantıları

Bu internet sitesi, üçüncü taraf sitelere bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar sadece bilgi amaçlı verilmiştir. Bağlantı yapılan sitelerin içeriği veya güvenliği üzerinde kontrolümüz yoktur.

Gizlilik

Kullanıcıların kişisel bilgileri, gizlilik politikamıza uygun olarak korunmaktadır. Lütfen gizlilik politikamızı inceleyiniz.

Değişiklikler

Kullanım Şartları zaman zaman güncellenebilir. Güncellemeler sitede yayınlandığı anda geçerli olacaktır. Bu nedenle, düzenli olarak bu şartları kontrol etmeniz önerilir.

İletişim

Herhangi bir soru, öneri veya şikayet için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim bilgilerimiz:

dr@fhcam.net

05431834370

iletişim sayfası

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Siteyi kullanabilmeniz için engelleyiciyi kaldırmalısınız.