Biyoenerji

Biyoenerji

İnsanın kendinde olduğuna inanılan enerji şekline biyoenerji denilir. İnsan ruh ve bedeni ile bir bütün olarak vardır. Batı tıbbı (modern/ortodoks tıbbı) insanı hastalığın olduğu şekliyle ele alırken holistik yaklaşım insanı ruh ve beden olarak bir bütün halinde ele alır ve değerlendirir.

İnsan kendi yaşam enerjisini yönetir ve hayatında kullanır. Bu enerjisini çevresinden alır ve çevreyle bu enerji sayesinde sürekli alışveriş halindedir. Ancak zaman içinde karşılaştığı (fiziksel ve manevi) olumsuzluklar ve travmalar nedeniyle kaybettiği enerjisinin takviye edilmesi gerekir ki işte bu noktada iki seçeneği vardır:

  1. Ya bir takım teknikler uygulayarak kendi enerjisini yükselterek ve düzenleyerek normal düzeye getirecek. (Self-healing)
  2. Veya enerji düzenini sağlamak için bu konuda kendini yetiştirmiş ve evrenin enerjisini kendisine aktarmaya yetenekli bir biyoenerji uzmanına danışması gerekecektir.

Her halükarda insanda beş çakranın da açık ve enerji akışına müsait hale gelmesi gerekecektir. Enerji bu çakralar sayesinde evrenle bağlantılı kaldığı sürece sağlıkla akacak ve kişi şifada kalacaktır.

İlgili Makaleler
Daha Fazla Göster
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Dr Fatih Hakan ÇAM sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et

Reklam Engelleyici Algılandı

Siteyi kullanabilmeniz için engelleyiciyi kaldırmalısınız.