Rüya Gibi Bir Kitap – Filiz Cansever

Rüya Gibi Bir Kitap
Rüya Gibi Bir Kitap Filiz Cansever Çay Yayınları 225 sayfa, 15 TL (KDV dâhil) ISBN: 978-605-4663-15-6
Rüya Gibi Bir Kitap
Rüya Gibi Bir Kitap
Filiz Cansever
Çay Yayınları
225 sayfa, 15 TL (KDV dâhil)
ISBN: 978-605-4663-15-6

NLP Trainer, Rüya ve Yaşam Koçu Filiz Cansever yıllarca rüya yorumları ve rüya üzerine atölye çalışmaları yaptı, birçok seminer verdi. Cansever şimdi edindiği birikimleri “Rüya Gibi Bir Kitap” adlı çalışmasında okurlarıyla paylaşıyor.

Günü temizleyen, öğreti sunan, sorun çözen, önceden bildiren, vizyonel rüyaları rüya türlerinde anlatıyor. Kâbuslar, cinsel rüyalar, afet rüyaları, rüyaların içendeki kan, ölüm, kovalamaca, mekân, para gibi sembollerin, hissedilen duyguların, renklerin sayıların yaşamımızda neye karşılık gelebileceğini anlatıyor. Dua, meditasyon ve gevşeme teknikleriyle rüyalara yardımcı olan unsurların nasıl etkili olabileceğini gözler önüne sererken rüyaları nasıl hatırlayabileceğimizi, hazırlık aşamalarını ve rüyaların gizli hazinelerini de öğreniyoruz.

Aynı zamanda bir NLP eğitmeni de olan Cansever çalışmasında NLP rüya tekniklerine ve rüya gezginlerine de yer vermiş. Rüya iksirleri ve meleksi olumlamalar, evrensel yasalar yine kitabın başlıkları arasında…

Times Dergisi Editörü Turgay Sözen kitapla ilgili yorumunda, “Oldukça sürükleyici, keyifle okunan, bilgi içerikli bir el kitabı… İçinde bulunduğumuz yüzyılın modern bilgileri ile donatılmış” diyor.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.