BeyinSIZ – Bahtiyar Kürklü

BeyinSİZ
BeyinSİZ Bahtiyar Kürklü Çay Yayınları 224 sayfa, 16 TL (KDV dâhil) ISBN: 978-605-4663-14-9
BeyinSİZ
BeyinSİZ
Bahtiyar Kürklü
Çay Yayınları
224 sayfa, 16 TL (KDV dâhil)
ISBN: 978-605-4663-14-9

BeyinSIZ beyne hak ettiği değeri veren bir kitap. Beynin gerçeklerini öğrendikten sonra beyne olan ilgi ve hayranlığınız bir kat daha artacak.

Beynin çalışma ilkelerini öğrenerek karmaşa içerisindeyken bile, fark edilmeyen çözümleri sakince görebilen birisi olabilirsiniz. Beyni etkin kullanma becerilerine sahip olarak; yaratıcı, hızlı, kolay ve kalıcı bir öğrenme yeteneğine kavuşmak isteyenler de bu kitaptan yararlanabilir.

Okuma süresince, beyninizi müthiş donanımlara sahip bir bilgisayar olarak kabul edin ve onu NLPBUS© Nöral Format uygulamasıyla formatlayıp, gelişmiş bir yazılım yükleyin. EFT, EMDR, DHE, PİKİ ve NLP’nin NLPBUS© uyarlamalarını, egzersiz programı gibi okuyun ve o an kendinize uygulayın. Bu tekniklerle, sorunlara neden olan zihinsel programlarınız formatlanmış olacak. En önemlisi yeni yazılım sayesinde hayatınızın başrolünde siz olacaksınız. Kitabın en büyük faydası olumsuz nöral ağa bağlı otoyolun artık kullanılmaması. Bunun sonucunda, sizi olumsuzluklara götüren oto yol, yedek bir patikaya dönüşüyor. Sizi sınırlayan zehirli inançlarla bu kitap sayesinde vedalaşacaksınız!

Kitabın başlıkları şöyle; Beynin evrimsel geçmişi ve biyolojik yapısı, beyni kullanarak kontrollü duygular oluşturmak, düşünme ve öğrenme sürecinde beynin işleyişi, mental öğrenme modellemesi, düşünce sürecinde davranışların oluşması, bilinç ve bilinçaltı, beynin çalışma ilkeleri, sağ ve sol beyin, beynin formatlanması ve beyni etkin kullanma egzersizleri… beyinsiz

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.