yazz 24+4 kullandığım halde risk

cevap

cevapKız arkadaşım 3 kutu bitirdi düzenli bi kullanım ile şu anda 4. kutuda ve önemli bi aksama hap unutulması gibi bi durum olmadı her gün aynı saatlerde düzenli olarak almaya devam etmekte yazz 24+4 ü .  Kendisi regl olduktan sonraki 2 gün içerisinde sık şekilde ilişkiye girdik ve içeri boşalma gibi bi durum oldu . Hamile kalma riski var mıdır?

Doğum kontrol ilaçlarının gebeliği % 100 önlediğini söyleyemiyoruz ancak uzun süreli kullanımı nedeniyle bu riskin düşük olduğunu söyleyebiliriz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.