prolaktin + dostınex tb hakkında

sağlık danışma

cevaplandi sorumrb ben ıkı hafta once kadın dogum uzmanına gıttım ve hormon testı yapmasını ıstedım yapılan testlerde prolaktin hormonu bende 80.1 civarında net olarak cıktı doktorum bana dostınex adında bı ılac verdı ve haftada 1 tablet almamı söyledi bende dedıgı gıbı 2 hafta aldım 3.hafta ılacı almadan doktora gıttım test yapılmasını ıstedım ve prolaktin degerı 2 ye dusmus doktorumla konusamadım ve sımdı deger dusmus olmasına ragmen ben ılacı alacak mıyım yoksa bırakacak mıyım yardımcı olursanız sevınırım tskrler.

Doktorunuz ilacınızı hemen kesmeyecek doz ayarlamasında bulunacaktır. Dolayısıyla doktorunuzun bu konuda karar vermesi uygun olacaktır.

saglikdanisma tarafından

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.