kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı?

kız kardesim bakire. adetliyken erkek arkadasıyla arkadan iliskiye girmis ve erkek arkadası arkasına boşalmış. 10 – 15 saniye sonra peceteyle silmis. ama spermin vajinaya değip değmediğinden emin degil. bu olay cuma günü öğlen 1 de gercekleşiyor. ve pazar gününe kadar adeti devam ediyor. ve pazar günü adeti bitiyor. hamile kalma ihtimali var mı?  ne yapılması gerekiyor?

[ads1]

cevap:

adetliyken ilişkiye girme durumunda veya ilişki sonrası adet görülmesi durumunda hamile kalma olasılığı yoktur.  Adet görmek demek “döllenmeyen yumurtanın rahimden atılması” demektir. Adet sonrası ortada döllenen bir yumurta kalmayacağı için hamilelik riski de sıfırdır.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

1 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.