kene ısırığı yarası

sağlık danışma

sağlık danışmaoğlumu 2 ay once kene isirdi daha sonra hastaneye gidip cikarttirdik kan tahlili yapildi bisey cikmadi 2 ay olmasina rağmen yara iyileşmedi kabarik ve sürekli kasiniyor ne yapmam gerekli hangi bolume götürmeliyim cildiyemi’ enfeksiyon bolumunemi

Bu konuyla ilgili bir enfeksiyon olmadığı tespit edildiği için ve sorun aslında direk cilt sağlığını ilgilendirdiği için Cildiye polikliniğine müracaat etmenizi öneririm.

saglikdanisma tarafından

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.