ilişki

ben 1 yıllık evliyim. sorun hamilelik ben çocuk olmasını istiyorum karımla ilişkimiz de güzel. ben içine boşalıyorum fakat çocuk olmuyor??? eşim içine boşaldıktan sonra hemen kalkıp tuvalete gidip küçük su döküyor ondan olabilir mi? ilaç felan kullanmıyor?

cevap:

Eşinizin ilişki sonrası tuvalete gitmesi veya sizin ilaç kullanıyor olmanız çocuk oluşumu için engel değildir. Ancak sadece vajina içine boşalmak çocuk yapmak için de yeterli değildir. İlişkinin yaşandığı dönem/günler iyi hesap edilmelidir. Bunun dışında eşinizin ve sizin çocuk sahibi olmanızı engelleyecek bir problemin olup olmadığının da araştırılması gerekir.

Bunun için doktorunuzla görüşerek bazı bilgileri paylaşmanız gerekir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.