ilaç kullanıyorum hala başım dönüyor

cevap

glukoz 96cevap
ure 34
urık asıt 9.6
total kolestrol 262
trıgliserıd 231
hdl kolestrol 37
ldl kolestrol 179
alt 64
ast 36
glıkolıze hemoglobın 5.2
hemoglobın 19.79
a1c 0.662
bu testlerı 24/10/2013 tarıhınde yaptırdım esas problemım bas donmesı sıkayetım  nısan ayından bu yana devam edıyor tedavısı ıcın kulak burun bogaz doktorumdan vastarel mr kullanmam ıstendı kullanıyorum uykusuz oldugum gunlerde sıkayetım artıyor onerılerınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler

tetkikleriniz içinde bazı değerler sınırda da olsa baş döneminize neden olacak bir sıkıntı görünmüyor. Doktorunuzun verdiği ilacı kullanmaya devam edin. Sıkıntınız geçmeyecek olursa veya ilaçtan fayda görmediğini düşünüyorsanız doktorunuza yeniden başvurun.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.