göğüs kafesimde şekil bozukluğu

sağlık danışma

Hocam benim sol göğüs kafesim sağ göğüs kafesime göre içeride . giydiklerim hiç yakışmıyor doktora gittim sadece estetik açısından sorun olur dedi ameliyat olmak istemiyorum . Ne yapmamı önerirsiniz lütfen yârdim edin… – göğüs kafesimde şekil bozukluğu

cevapgöğüs kafesi şekil bozukluğu nedeniyle doktorunuzun yaptığı muayene neticesinde fizyolojik herhangi bir sorun olduğu tespit edilmemiş. Dolayısıyla hayati öneme haiz bir girişime/operasyona ihtiyaç görülmemiş… Dolayısıyla estetik kaygınız varsa göğüs cerrahisi uygulanabilir. Bu tamamen sizin kararınıza kalmış. Ameliyat sırasında ve ameliyat sonrası komplikasyon oluşma ihtimali her ameliyatta olduğu kadardır. Ameliyat sonrası elbette belli bir iyileşme süreci olacak… tüm bunlar göz önüne alınarak karar vermelisiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.