et beni

cevap

cevapbacağımın üst kısmında aşağıya doğru küçük bir tane et beni çıktı.Küçük olmasına rağmen yürürken beni rahatsız ediyor ve acıtıyor. Sizce ne yapmalıyım ?

Ben sizin gündelik işlerinizi yapmanıza engel teşkil ediyorsa bir plastik cerrahi uzmanına müracaat edin. Ufak bir operasyonla köküyle beraber sizi rahatsız etmeyecek şekilde beni yerinden çıkaracaktır. Siz kendiniz koparmaya çalışmayın yara yeri enfeksiyon kapabilir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.