egzama

erkek arkadaşımın ellerinde egzama var arada kayboluyor ama bir türlü tam olarak geçmiyor bir sürü doktora gittik alternatif tıptan yararlandık ama geçmedi. özellikle stresli olduğu zamanlarda artıyot sanıyorum. tam olarak geçirecek bişey varmı yoksa bunula yaşamayımı öğrenmeli?

cevap:

Egzama, doğru teşhis ve uygun tedavi ile mutlaka tedavi edilebilecek bir hastalıktır. Hastanın tedaviye inatla özen göstermesi gerekir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.