1.trimester da parol alimi

sağlık danışma

sağlık danışma7 haftalik hamileyken parol tablet aldim.suan 9haftalik hamileyim ilk haftalarda toplam uc kez kullandim bebek icin bir sakincasi olurmu.uc ay gecmeden bu ilac verilmiyormus

Sadece parol değil diğer tüm ilaçlar çok zorunlu kalınmazsa ilk trimester’da (ilk üç ay) kullanılmasını önerMİyoruz.

Ancak siz alınabilecek en masum ilacı tercih etmişsiniz. Kesin bir sıkıntı olur demek yanlış olur. Dolayısıyla gebelik kontrollerinize düzenli olarak devam edin. Doktorunuzun tavsiyesi olmadan KESİNLİKLE ilaç kullanmayın.

saglikdanisma tarafından

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.