Tanıtım Yazıları

saglikdanisma.NET tanıtım yazılarınızı iletişim bilgileriniz açık ve ücretsiz olarak yayınlamaktan memnuniyet duyar.

Uzmanı olduğunuz alanı,

Özellikle tedavisi ile ilgilendiğiniz hastalıkları,

Yaptığınız işlemleri,

Hastalarınızla iletişim kurmak istediğiniz diğer her türlü konularda hazırlamış olduğunuz yazılarınızı

saglikdanisma.NET sayfalarında

ÜCRETSİZ

yayınlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt İmkanı

Hazırlamış olduğunuz yazıları ücretsiz olarak size tanımladığımız hesabınızla siteye giriş yaparak dilediğiniz şekilde KENDİ İMZANIZLA yayınlayabilirsiniz.

Herhangi bir yazı sınırlaması ve kısıtlama olmaksızın dilediğiniz kadar yazı paylaşabilirsiniz.

Üye olmak için aşağıdaki formu doldurun.

 

Sisteme tanımlandıktan sonra belirttiğiniz E-posta adresine mail alacaksınız. Bu mail size ulaştıktan sonra bu linkteki sayfadan kullanıcı bilgilerinizi ve şifreniz ile sisteme girerek yazılarınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Telif Hakları

Yazının içeriğinin herhangi bir telif hakkı ihtilali oluşturmaması gerekmektedir. Telif sorunu bildirilen yazılar sorun çözümlenene kadar yayından kaldırılır. Yazarlar kendi yayınladıkları yazılardan sorumludur.

Yayınlamış olduğunuz yazıyı başka sitelerde yayınlıyor olmanız ve o site ile aranızda yapılmış olan sözleşme saglikdanisma.NET’i bağlamamaktadır. Farklı bir sitede yayınlamış olduğunuz yazının telif hakkıyla ilgili sorunlar yazarı ilgilendirmektedir ve ihtilaf durumunda yazı yayından kaldırılır.

Organize ve Profesyonel Tanıtım Yazıları için

Daha sık ve yoğun tanıtım yazıları için sekreterya hizmeti sunuyoruz. Bilgilendirme ve tanıtım yazılarınızın düzenli şekilde girilmesi ve takibini sağlayan destek hizmetimiz hakkında bilgi almak için formu doldurunuz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.